Sirje Vipper

nõustamisvaldkond: peresuhted, elukriisid

Töötan tunnihinna 40 €/h alusel. Pärnust kaugemale sõites lisandub ka transporditasu.

Minu lugu

Olen Sirje Vipper.
Tegelen nõustamisega, sinna alla kuuluvad nii pereteraapia kui kogemusnõustamine, konstellatsioonid ja kinesioloogia. Oman pikka praktikat massöörina. Olen  keskendunud alternatiivsetele valikutele, olles avatud erinevatele võimalustele. Töötan oma ettevõttes Natura et Spes MTÜ (http://lootus.weebly.com/) terapeudina. Minule südamelähedasedtegevused on hingehoid ja nõustamine, perekonna väärtustamine, looduse tunnetamine, eneseabi.

Enda vaimu eest hoolitsemine on osa edukast elust.Olen säilitanud elurõõmsa suhtumise, vahetanud kogu negatiivse ja pessimistliku rõõmsameelse ja edasiviiva vastu. Kõik minu varasemad kogemused on mind sellesse hetke juhtinud. Olen valmis kogema ainulaadset ja
veel paremat tulemust oma elus ja seda jagama, mida juba olen juba ise saavutanud.

Minu kogemused põhinevad pereteemadel. Vareses nooruses jäin ilma emast, kes haigestus ja suri. Paljud küsimused sel ajal jäidki lahenduseta ja lahti rääkimata. Kuidagi oli vaja vastusteni jõuda, sellest ka edasine huvi õppida tundma inimhingedega seonduvat lähemalt.
Selja taga on ebaterve abielu ja sellega kaasnenud probleemid – tänaseks olen  õnnelikus suhtes viimased 22 aastat, ühe täiskasvanud poja ema ja 3 lapselapse vanaema.

Kuidas ära tunda, et vajan abi….. Kui pereliige eksib või rikub mõnda reeglit, isegi kui sellest ei räägita, tunneb ta end süüdi ja tõmbub endasse. Teised pereliikmed jällegi tunnevad, et neid on reedetud. Teraapia annab kõigile osapooltele võimaluse oma tunnete väljendamiseks ja erinevate olukordade tähenduste otsimiseks. Alles siis saab edasi minna, edasi elada. Kõik ebatervislikud ja ebarahuldavad suhted tuleb vabaks lasta, et midagi paremat saaks asemele tulla. Tähtis on teadvustada oma isiklikke tundeid ning siis julgelt ja enesekindlalt  oma soove järgida.

Otsustasin laiendada oma professionaalset suhtlusvõrgustikku ja töötada koos inimestega, et saada kasulikke kogemusi ja tulemusi. Koostöös ja mitmepalgelises maailmanägemises peitub potentsiaal. Olen abistamas ja oma kogemusi jagamas, kuulamas ja jõustamas.

Olen õppinud ja vaimselt kasvanud mitmel moel. Lisaks elutarkustele ja elukogemustele olen lõpetanud Tallinna UI sotsiaaltöö (diakoonia) erialal bakalaureuse diplomiga, õppinud massööriks Tartu Iluravi Erakoolis, konstellatsioone (Bert Hellingeri meetod) ja kinesioloogiat M.Ilvese  Massaazikoolis.

Minu teenused

Mure korral võta minuga kindlasti ühendust!